Super kvalita v dámskych i pánskych modeloch bielizne

Super kvalita v dámskych i pánskych modelochSUPIMA

bielizne.

"Kamkoľvek idete, čokoľvek chcete robiť, prvé čo si oblečiete je bielizeň.

FAVAB Vám ponúka vhodné a správne prádlo, tak na - voľný čas, aktívny deň,

šport, profi šport, jednoducho na každý okamih Vášho života. Stačí si len vybrať a dať svojmu telu tú správnu ochranu, pohodlie, komfort - razom bude Váš výkon vyšší a deň krajší. Neviete o čom hovoríme? Skúste to so značkou FAVAB a pochopíte!

Na leto ponúkame kolekciu SKINLIFE /Skinlaif/ - antibakteriálny, antialergický a rýchloschnúci materiál, ďalej COOLMAX /kulmax/ - odvádza pot z tela na povrch úpletu a je doplnený antistatickou membránou v podobe karbonových vlákien - ocenia aktívni muži i ženy.

SOFIST a SOFIST SKIN - sa vyznačuje antibakteriálnou a antiplesňovou stálosťou a ešte naviac sú výrobky obohatené "micro capsulami", ktoré sa pri nosení otvárajú a osviežia Vašu pokožku jemným pocitom z "Alove Vera" alebo uvoľnia vitamín "E".

V neposlednej rade Vás upozorňujeme na kolekciu "CLASIC", ktorá je založená na prírodnej báze tvorí základ našej ponuky a je ideálna na každodenné nosenie hlavne pre tých, čo vyhľadávajú prírodné materiály a jemnú elasticitu, ktorá je zabezpečená novinkou na trhu s vláknom LYCRA, ktorá sa prispôsobuje tvaru tela podľa jeho teploty.

Do kolekcii sme zaradili aj BAMBUS kvalitu o ktorú nás opakovanie žiadate – tak nech sa páči, modely sú v ponuke aj pre dámy aj pre pánov. Veľmi príjemný opak a pohoda Vám spríjemnia celý deň. 

SUPER NOVINKA

tejto sezóny je v ponuke bavlna “SUPIMA“ –  lepšiu na tom svete nenájdete. Jemnučká ako hodváb, mäkučká ako  angorská vlna, úžasne príjemný zážitok mať takéto niečo na tele...

 

Neváhajte a otestujte nové výrobky zn. FAVAB.

S výrobkami FAVAB je príjemne každý deň.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz