O nás

favab-foto-02V tomto roku firma Favab oslavuje svoje 29. narodeniny. Sme textilná firma, ktorá sa zameriava na výrobu a predaj textilných výrobkov z vlastnej produkcie. Náš sortiment pokrýva celú škálu výrobkov pre celú rodinu.

Dnes sa naše výrobky predávajú tak v značkových predajniach v Bratislave, Prahe a Brne ako i u veľa ďalších odberateľov z celého Česka, Slovenska a Rakúska. Značka Favab určuje módnu líniu pre mužov i ženy, ktorým záleží na svojom zovňajšku a chcú na sebe nielen vidieť, ale aj cítiť kvalitné oblečenie.

Naše výrobky vás oslovia svojim strihovým riešením, precíznosťou vypracovania, materiálovými kombináciami, jemnosťou a farebnou škálou, trochu i extravagantnosťou, ale najmä pohodlím pri nosení a ošetrovaní. Favab svoj sortiment modeluje na základe vlastného dizajnérskeho názoru, ktorý je inšpirovaný aj svetovými módnymi trendmi.

 

Filozofia značky

Filozofiou firmy je poskytnúť zákazníkovi nie len bežné praktické oblečenie, chce mu predstaviť inšpiráciu na výnimočné príležitosti ktoré prináša každodenný život.

Zámerom je ponúknuť vyhradený štýl obliekania na rôzne príležitosti. Firma Favab je rodinná firma, preto sa rozmanitosťou svojich produktov snaží osloviť viaceré vekové skupiny, uspokojiť generácie v celej rodine.

Vieme, že flexibilita je jedným zo základných kameňov rastu a preto sa rozrastáme na zahraničné trhy. Zákazníci nás nájdu v Českej republike, Rakúsku i v Austrálii. 

Pohodlné materiály a nadčasové strihy zabezpečujú spokojnosť Favab zákazníkov už viac ako dvadsať rokov. Pridajte sa k nim!

 

 

 

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz