Favab na výstave STYL v Brne

Každoročne sa naša spoločnosť zúčastňuje na výstave STYL v Brne. Tento rok bude počas štvrtého februárového víkendu, 22. - 24. februára 2020.

crop-761286-svetove-trendy-jako-na-dlani

Ponúkame vám text, ktorý sme publikovali v Mladej Fronte dnes:

V textilnej branži je stále niečo nové, oblečenie z plastu, papiera a iných materiálov. My sa držíme osvedčenej kvality – tak materiálov ako i perfektného vypracovania.

Čo predstavíme na STYLe

Kolekcie, ktoré nesklamú. Elegantné, efektné a pohodlné šaty, saká, tričká pre dámy a rovnako špičkovo kvalitné oblečenie pre pánov v podobe špičkového prádla a nočného oblečenia. Teda oblečenie, s ktorým sú naši zákazníci už dlhé roky spokojní. Samozrejme módne farby a kombinácie, strihové riešenia a drobné doplnky, ktoré pozdvihnú netradičnosť a efekt modelu.

Naša výnimočnosť spočíva v úpletových materiálov, ktoré netradičným a efektným prestrihovaním tvoria neopakovateľné efekty modelovej tvorby. Dbáme na zoštíhlovacie a rafinovane efektné riešenia. Premyslený návrh v kombinácii s mladistvými prvkami  a špičkovým spracovaním dokáže osloviť všetkých čo hľadajú neopakovateľnosť a kvalitu.

Za kvalitou sa oplatí ísť

Materiály, ktoré používame, sú výhradne z EÚ. Veľmi šikovne sa prispôsobia pohybu a rôznym pnutiam – teda sú maximálne pohodlné, starostlivosť a údržba je jednoduchá. Najdôležitejšia nekrčivosť, preto je dáma stále upravená od rána do večera.

Spokojnosť s našimi výrobkami potvrdzujú i zákazníci z najvyššej politiky, tiež spoločenského či umeleckého sveta.

Príďte sa presvedčiť osobne – poradíme poslúžime. Tešíme sa na vás. STYL 22. – 24.2. výstavište Brno

 

Váš FAVAB

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie