Favab na výstave STYL v Brne

Každoročne sa naša spoločnosť zúčastňuje na výstave STYL v Brne. Tento rok bude počas štvrtého februárového víkendu, 22. - 24. februára 2020.

crop-761286-svetove-trendy-jako-na-dlani

Ponúkame vám text, ktorý sme publikovali v Mladej Fronte dnes:

V textilnej branži je stále niečo nové, oblečenie z plastu, papiera a iných materiálov. My sa držíme osvedčenej kvality – tak materiálov ako i perfektného vypracovania.

Čo predstavíme na STYLe

Kolekcie, ktoré nesklamú. Elegantné, efektné a pohodlné šaty, saká, tričká pre dámy a rovnako špičkovo kvalitné oblečenie pre pánov v podobe špičkového prádla a nočného oblečenia. Teda oblečenie, s ktorým sú naši zákazníci už dlhé roky spokojní. Samozrejme módne farby a kombinácie, strihové riešenia a drobné doplnky, ktoré pozdvihnú netradičnosť a efekt modelu.

Naša výnimočnosť spočíva v úpletových materiálov, ktoré netradičným a efektným prestrihovaním tvoria neopakovateľné efekty modelovej tvorby. Dbáme na zoštíhlovacie a rafinovane efektné riešenia. Premyslený návrh v kombinácii s mladistvými prvkami  a špičkovým spracovaním dokáže osloviť všetkých čo hľadajú neopakovateľnosť a kvalitu.

Za kvalitou sa oplatí ísť

Materiály, ktoré používame, sú výhradne z EÚ. Veľmi šikovne sa prispôsobia pohybu a rôznym pnutiam – teda sú maximálne pohodlné, starostlivosť a údržba je jednoduchá. Najdôležitejšia nekrčivosť, preto je dáma stále upravená od rána do večera.

Spokojnosť s našimi výrobkami potvrdzujú i zákazníci z najvyššej politiky, tiež spoločenského či umeleckého sveta.

Príďte sa presvedčiť osobne – poradíme poslúžime. Tešíme sa na vás. STYL 22. – 24.2. výstavište Brno

 

Váš FAVAB

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz