Ku koreňom - SIMONE PÉRÈLE

Simone Pérèle, spoločnosť vyrábajúca elegantné luxusné spodné prádlo, bola založená 7. apríla 1948 mladou, nadšenou a talentovanou korzetiérkou z Paríža. Bola vizionárkou a už v tej dobe mala odvahu a vôľu oslobodiť ženské telo, bez toho aby akokoľvek poľavila z perfektnej kvality, pohodlia a estetického prejavu.
Ako svoj odkaz zanechala jedinečné umenie spracovať výnimočné látky a dokázala odovzdať svoje know-how, ako nechať vyniknúť siluetu všetkých žien.

Tak ako Simone Pérèle tvorila so svojim manželom Wolfom Grodnerom legendárny pár, tak v ich šľapajách išli ich nástupcovia a podnik bol vždy riadený dvojicou členov rodiny. Deti Simone Pérèle, Catherine a Phillipe Pérèle, viedli podnik viac než tridsať rokov a priviedli firmu na výslnie medzinárodného obchodu a rastu.

Dnes podnik riadi tretia generácia – vnúčatá – Mathieu Grodner vo funkcii generálneho riaditeľa a Stéphanie Pérèle ako riaditeľka pre Značku & Výrobky.

Už 70 rokov sa každá kolekcia rodí zo spojenia jedinečného know-how a umenia byť vždy v strede módnych trendov:

V roku 1950 Simone Pérèle vytvorila kultovú sadu spodného prádla „Soleil“ (Slnko), kedy svetlo sveta uzrela prvá podprsenka z nylonovej krajky so sponami, ktorá úplne vyhovela vtedy módnym požiadavkám na špicatý tvar košíčkov.

V roku 1960 firma predbehla svoju dobu a uviedla na trh radu „Sole Mio“ z lycrovej krajky, ktorá bola vtedy na trhu použitá úplne prvýkrát a bola inováciou.

V roku 1970 Simone Pérèle uviedla na trh model „Pétale“ (Okvetný lístok), charakteristický svojou diskrétnosťou a priesvitným materiálom zosobňujúcim vtedajšiu túžbu po slobode.

V roku 2006 uzrela svetlo sveta rada „Andora“, ktorá je prvou podprsenkou zo špeciálnej látky Spacer 3D*.

Dnes je spoločnosť Pérèle súčasťou smeru zdôrazňujúceho obrodu štýlu, keď spoluvytvára nový obraz narušujúci zvyklosti trhu a vždy a za každých okolností zdôrazňujúceho, že je dôležité cítiť sa krásne a dobre vo svojom tele pre zdravé sebavedomie.

* vzdušný inovatívny materiál

 

exkluzivne-spodne-pradlo-simone-pereleformovacia-stahovacia-spodna-bielizen-felina

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie