FAVAB vás oblieka už viac ako 1/4 storočie

S nami budete krásna v každom počasí. Tak by sa dala charakterizovať ponuka predajne FAVAB, ktorá neustále dopĺňa svoj sortiment o nové a nové veci.

dávno to nie je len spodná bielizeň či pyžamo pre pánov.

Dnes v ponuke nájdete hlavne biznis oblečenie pre dámy, modely pre spoločenské udalosti – výnimočné kolekcie pre svadobné mamy, slušivé kostýmčeky a v neposlednom rade aj širokú ponuku kabátov. Tiež širokú paletu výnimočných doplnkov.

Značka Favab už 26 rokov zahŕňa svojich zákazníkov výbornou kvalitou, rozmanitosťou a nápaditosťou modelov. Originálnymi strihovými riešeniami, širokou farebnou škálou farieb, a tiež kladie dôraz na ľahkú údržbu.

Výrobky známe tým, že aj po rokoch stále držia svoj tvar a farbu. A to je už dnes vzácnosťou na akomkoľvek textilnom trhu. Túto nepopierateľnú výhodu oceňujú nároční zákazníci nielen na Slovensku ale i v Čechách, Rakúsku, či v ďalekej Austrálii.

V predajniach Favab nájdu dámy okrem našej vlastnej produkcie aj doplnkový, vysokokvalitný tovar z Nemecka – kabáty a bundy zn. LEBEK, špičkové nohavice zn. ZERRES, funkčnú bielizeň zn. Felina. Tieto modely určite zaujmú nejednu dámu aj na túto sezónu. Bundičky aj zimné kabáty ponúkame až do veľkosti XXL.

 

A aby sme nezabudli na pánov, okrem kvalitného prádla ponúkame rovnako špičkové polokošele a ako doplnok ku komlet oblečeniu aj pre nich nohavice z Nemecka – “Mercedes na trhu” – zn. BR”UHL, štýlové bundy, svetre a iné špičkové doplnky ako koženné opasky, traky na nohavice tiež z Nemcka zn. LOYD. Šoférske rukavice.

 

Čo nás ale napĺňa hrdosťou je, že naše výrobky rád nosí aj p. Prezident, ktorý oceňuje nie len kvalitu a príjemnú pohodu, ale aj to že sme číro slovenská firma. Na našu radosť rád nosí aj naše luxusne pohodlné a etiketu spĺňajúce ponožky DIPLOMAT. Prajeme mu veľa zdravia a pohody v našich výrobkov, ako aj Vám všetkým.

 

Milé dámy a páni navštívte FAVAB a presvedčte sa sami.

 

EXTRA tip

FAVAB pre zákazníka servis formou doobjednania, či skrátenia oblečenia, či množstvo klubových výhod.

 

Beniaková Viera

V časopise, či int. Magazíne pred 6 rokmi: Môj štýl                 12.12.2018

/opravené a doplnené/

 

favab-foto-0154IMG_0405

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie