FAVAB vás oblieka už viac ako 1/4 storočie

S nami budete krásna v každom počasí. Tak by sa dala charakterizovať ponuka predajne FAVAB, ktorá neustále dopĺňa svoj sortiment o nové a nové veci.

dávno to nie je len spodná bielizeň či pyžamo pre pánov.

Dnes v ponuke nájdete hlavne biznis oblečenie pre dámy, modely pre spoločenské udalosti – výnimočné kolekcie pre svadobné mamy, slušivé kostýmčeky a v neposlednom rade aj širokú ponuku kabátov. Tiež širokú paletu výnimočných doplnkov.

Značka Favab už 26 rokov zahŕňa svojich zákazníkov výbornou kvalitou, rozmanitosťou a nápaditosťou modelov. Originálnymi strihovými riešeniami, širokou farebnou škálou farieb, a tiež kladie dôraz na ľahkú údržbu.

Výrobky známe tým, že aj po rokoch stále držia svoj tvar a farbu. A to je už dnes vzácnosťou na akomkoľvek textilnom trhu. Túto nepopierateľnú výhodu oceňujú nároční zákazníci nielen na Slovensku ale i v Čechách, Rakúsku, či v ďalekej Austrálii.

V predajniach Favab nájdu dámy okrem našej vlastnej produkcie aj doplnkový, vysokokvalitný tovar z Nemecka – kabáty a bundy zn. LEBEK, špičkové nohavice zn. ZERRES, funkčnú bielizeň zn. Felina. Tieto modely určite zaujmú nejednu dámu aj na túto sezónu. Bundičky aj zimné kabáty ponúkame až do veľkosti XXL.

 

A aby sme nezabudli na pánov, okrem kvalitného prádla ponúkame rovnako špičkové polokošele a ako doplnok ku komlet oblečeniu aj pre nich nohavice z Nemecka – “Mercedes na trhu” – zn. BR”UHL, štýlové bundy, svetre a iné špičkové doplnky ako koženné opasky, traky na nohavice tiež z Nemcka zn. LOYD. Šoférske rukavice.

 

Čo nás ale napĺňa hrdosťou je, že naše výrobky rád nosí aj p. Prezident, ktorý oceňuje nie len kvalitu a príjemnú pohodu, ale aj to že sme číro slovenská firma. Na našu radosť rád nosí aj naše luxusne pohodlné a etiketu spĺňajúce ponožky DIPLOMAT. Prajeme mu veľa zdravia a pohody v našich výrobkov, ako aj Vám všetkým.

 

Milé dámy a páni navštívte FAVAB a presvedčte sa sami.

 

EXTRA tip

FAVAB pre zákazníka servis formou doobjednania, či skrátenia oblečenia, či množstvo klubových výhod.

 

Beniaková Viera

V časopise, či int. Magazíne pred 6 rokmi: Môj štýl                 12.12.2018

/opravené a doplnené/

 

favab-foto-0154IMG_0405

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz