Skinlife - dokonalý produkt

Predstavujeme vám prvú radu výrobkov

Predstavujeme vám prvú radu z kategórie DOKONALÝ PRODUKT. Je to kolekcia, SKINlife. Pre túto kategóriu sme vybrali výnimočné vlákno Meryl® Skinlife a uplietli príjemný, ľahký, pružný a zároveň dostatočne pevný materiál. Následne sme venovali veľké úsilie na vytvorenie DOKONALÝCH PRODUKTOV so zameraním sa na absolútny komfort pre užívateľa kolekcie výrobkov SKINlife.

 

OBR_02

Špičková technológia

Kolekcia SKINLIFE, predstavuje DOKONALÝ PRODUKT. Pre túto unikátnu radu sme vybrali výnimočné vlákno Meryl® Skinlife a uplietli príjemný, ľahký, pružný a zároveň dostatočne pevný materiál.

Následne sme venovali veľké úsilie na dizajnovanie dokonalého produktu so zameraním sa na absolútny komfort pre užívateľa kolekcie výrobkov SKINlife.

 

NAKUPOVAŤ

Do každých podmienok

Meryl® Skinlife je odolné vlákno ktoré výborne odvádza pot, má vynikajúcu paropriepustnosť a tým poskytuje aj termofyziologický komfort. Vďaka svojim vlastnostiam je ideálny pre kontakt s ľudským telom a nachádza uplatnenie v športovom oblečení, spodnej bielizni, ponožkách a zdravotníckych materiáloch. 

Pri rôznych fyzických aktivitách sa kožné mikróby prenášajú na textil. So štandardnými vláknami sa tieto baktérie môžu množiť a rásť veľmi rýchlo, čo spôsobuje nepríjemný zápach v odevoch.  Meryl® Skinlife inhibuje rast baktérií v textíliách a má trvalý účinok na odev. Jeho účinnosť je testovaná po 100 praniach pri 40ºC bez straty účinnosti. 

 

OBR_03

 

OBR_04

 

Zdravá pokožka

Meryl® Skinlife s mikročasticami striebra zaisťuje, že sa v textílii nemôžu množiť žiadne baktérie a tým zachováva prirodzenú rovnováhu pokožky.

Meryl® Skinlife je aktívny proti hlavným skupinám baktérií Gram+ (S. Aureus) a Gram- (K. Pneumonia). Vďaka prítomnosti exkluzívnych antimikrobiálnych činidiel nedochádza k ich prenosu z látky na pokožku, čím sa predchádza vzniku alergie.

 

 

 

 

 

 

Šetrný k prírode - ECO výroba

Na výrobu vlákniny sa používajú len tie najčistejšie suroviny. Čistá horská voda pochádza z národného parku Montseny a je opätovne využívaná v uzavretom vodnom okruhu. Vďaka silnej molekulárnej súdržnosti priadze sa do vzduchu ani do vašich pľúc neuvoľňujú žiadne mikrovlákna. Recyklovaná priadza Meryl® opätovne využíva postprodukčný odpad na vytvorenie úplne novej suroviny na výrobu priadze. Tá potom môže byť vyrobená z 50% až 100% recyklovaných surovín. Táto ekologická priadza si zachováva svoju kvalitu so všetkými vlastnosťami spolu s výnimočným dotykom priadzí Meryl®.

Recyklované priadze Meryl® dávajú nový život postprodukčnému odpadu, vytvárajú úplne novú surovinu a zastavujú spotrebu prírodných zdrojov. Všetky vlákna Meryl® sú navrhnuté tak, aby zabránili znečisteniu mikroplastami. V oceánoch je 5,25 bilióna plastových častíc, z ktorých 92,4% tvoria mikroplasty. Odevy vyrobené technológiou Meryl®, neuvoľňujú mikroplasty, čo pomáha chrániť prírodu.

 

OBR_07

OBR_08

Prečo hovoríme že tvoríme dokonalý produkt

Nič nenechávame na náhodu. Všetko musí byť perfektné. Kladieme dôraz na každý detail.

  • najlepší materiál
  • dokonalý strih
  • plochý šev
  • odolná guma

 

NAKUPOVAŤ

 

 

 

FAVAB Skinlife - skúsenosti zákazníkov

Jana K.

Manželovi jsem koupila boxerky SKIN. Už na omak je to velmi příjemný, jemný materiál. Chválím velmi kvalitní vypracování. Materiál se nežmolkuje a navíc velmi rychle schne.

 

Dalibor K.

Pri športových aktivitách používam výhradne slipy SKIN SLIP. Sú úplne perfektné a spĺňajú všetko čo od funkčného prádla pre šport vyžadujem. Sú ľahké, príjemné na dotyk. Vytvárajú mi komfort, takže ich pri behu vôbec nevnímam. Navyše perfektne odvádzajú pot a keď sú aj prepotené, nezapáchajú. V podstate ich stačí ručne prepláchnuť v čistej vode a na druhý deň sú opäť pripravené.

 

Stanislav B.

Pokud si mám vybrat boxerky na léto, určitě se rozhodnu pro materiál Skinlife. Miluji ho. Při nošení ho téměř necítit, protože nechladí ani nehřeje. Pokud se zpotím, nemám pocit vlhka. Boxerky na konci dne nezapáchají.

  

Andrej CH.

Nosím boxerky SKIN ANDYM. Úplne perfektný materiál a strih. Nikde netlačia, navyše sú ľahké a príjemné na tele. Keďže sú trochu dlhšie, používam ich aj v zime a napriek tomu že sú ľahké, vôbec nechladia. Sú super tak v zime, ako aj v lete.

 

 

Certifikát OEKO-TEX Inspiring  

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz